цікаве

Сад в пляшці

Та особливого секрету у створенні саду в пляшці нема. А все тому, що, без доступу повітря ззовні, рослини створюють для себе потрібний мікроклімат самі. Раз висадили, закупорили, забезпечили освітленням – і сад піклується про себе сам до двох років без поливу і іншого втручання збоку.

Поділитись: 

Розмноження папороті спорами

 

папороть кімнатна

Процес розмноження папороті спорами – це досить складний, довготривалий і цікавий процес. В домашніх умовах виростити папороть із спорів – цілком реально. Але слід дотримуватися певних умов.

Поділитись: 

Пташине дерево

дика черешня

Воно так і зветься, це дерево: черешня пташина. Недарма. Лише починають достигати на вітах численні соковиті плоди – звідусіль злітається до гостинного дерева гомінливе птаство. Навіть шпаки не витримують і …псують настрій господареві, залітаючи до черешневого саду

Поділитись: 

Шайтанове дерево

кизил

Кизил – типова лісостепова рослина. Він теплолюбний і посухостійкий. Чимало його росте в долинах Прикарпаття й Закарпаття. Часто зустрічається він по берегах Дністра. Тут кизил створює зарості з іншими чагарниками.

Поділитись: 

Таємниця довголіття

бузина

З кори і молодих корінців бузини виготовляють відвар, яким користуються при діабеті, водянці чи вживають як сечогінне. Такий відвар краще робити з трав’янистої бузини.

Поділитись: 

Портулак городній

портулак

Одна із найцінніших якостей рослини – настій з неї стимулює утворення в організмі людини інсуліну, а тому вона корисна хворим на діабет.

Поділитись: 

Бджоли про погоду

пасічник

Але крім основної своєї роботи - збирання пилку, нектару і запилення квітів, бджоли ще вміють багато різних речей, наприклад передбачати погоду.

Поділитись: 

Горіхоплідні культури

Горіхи

В Україні можуть рости волоський (грецький) горіх, ліщина, фундук, а в Криму також мигдаль, фісташка, пекан і їстівний каштан

Поділитись: 

Потурбуйтесь про птахів

 

пташки

слід турбуватись, щоб у вашому садку постійно жили синиці, повзики, дятли, зяблики та ін.

Поділитись: 

Дикоросла груша

груша

Серед дикорослих плодових груша найближча до яблуні. Зустрічається вона майже всюди в Карпатах поруч з яблунею. Частіше від яблуні створює домішку в лісах. Це справжнє дерево висотою понад 25 метрів. Живе груша до 300 років

Поділитись: 

Сторінки