Аранжування

Квіти у вазі

ваза

Жива квітка, або гілка в приміщенні радують весною і літом, але приносять ще більшу радість, коли за вікном тріщить мороз. Дизайн сучасних квартир і будинків різноманітний, проте ваза із живими рослинами - ода із ефективних прикрас кімнат.

Поділитись: 

Зимові букети

зимові букети

Зимою і ранньою весною можна прикрасити приміщення розкішними букетами із ковили волосистої, імортелів (безсмертників), засушених трав... Однак такі “вічні” букети все ж виглядають мало привабливими. Хочеться і в цю пору року бачити, хоч і менш нарядний, але живий букет. І це зовсім легко зробити.

 

Поділитись: 

Квіти на столі

квіти

Гарно прикрашають любу житлову кімнату зрізані квіти. Але перш ніж ставити букет у вазу, потрібно подумати про то, де вони будуть знаходитись, - на письмовому столі, або підвісній поличці з книгами, на серванті, чи туалетному столику.

Поділитись: 

Композиції із кімнатних рослин

композція з рослин

Якими б красивими не були ваші кімнатні квіти, вони не завжди приносять очікуваний декоративний ефект. Дуже важливо вдало їх розмістити.

Поділитись: 

Гіпсофіла

лещиця, гіпсофіла

Одне із кращих прикрас букета – гіпсофіла (лещиця) – трав’яниста рослина із сімейства гвоздичних.

Поділитись: 

Весняні композиції

весняні букети

Ранньою весною, красиві букети получаються із вигоночних рослин. Їх ставлять у високі, або низькі (на наколках) керамічні вази. Дуже нарядно виглядають квіти в корзині.

Поділитись: 

Весняні букети

букет

Перші квіти весни повні хвилюючого очарування, і той, хто любить природу, цінує її красу, не може залишатися до них байдужим. Але зібрані квіти — це лишень матеріал для букета. Як же скласти букет, щоб він дарував весняний настрій?

Поділитись: 

Букет і ваза

ваза з квітами

Непридатні для букетів так звані декоративні вази, які самі по собі із за яскравого кольору, або нарядного малюнка служать самі прикрасою.

Поділитись: 

Квіти у кімнатах

квіти у вазах

Кімната без рослин здається не живою, скучною. Але навіть саме скромне приміщення справляє враження затишного, якщо його прикрашає зелень — зрізані квіти у вазі, горшкові квітучі, або декоративно-листяні рослини.

Поділитись: 

Сторінки