розмноження вирощування догляд

Підготовка насіння квітів до посіву

насіння

Насінини, що важко проростають і ті, проростання яких треба прискорити, перед посівом замочують в теплій (25 - 30º ) воді; вона повинна бути чистою і свіжою. Потім насіння виймають із води і тримають вологими до тих пір, поки вони не проклюнуться, після чого їх висівають.

Поділитись: 

Земля для кімнатних рослин

земля для кімнатних рослин

Для вирощування дорослих рослин використовують готові суміші, що продаються в квіткових магазинах. При купуванні керуйтеся інструкціями, де зазначено, який склад землесуміші, яка його кислотність і для яких рослин придатна суміш. Важливо знати й термін збереження суміші. Проте, земля, куплена у магазині, має багато недоліків, тому краще складати суміші землі самостійно.

Поділитись: 

Гідрогель

Гідрогель  (полімерна земля) - нове покоління матеріалів, які мають унікальні властивості. Шаріки гідрогелю можуть поглинати і утримувати до двох літрів дистильованої води на 10 грам. Фахівці вважають, що ці матеріали не отруйні, й розкладаються у природі за 5 років. Завдяки великій різноманітності кольорів і своїм властивостям, гідрогелем можна радикально змінити застарівший дизайн.

Поділитись: