вирощування

Пальми в кімнатних умовах

фінікова пальма

Купуючи пальми, слід звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд рослини, але і на стан її кореневої системи. Коріння повинні бути світлими, без бурих плям і гнилі, а земляна грудка гарно обплетена молодими корінцями. Кращий час для придбання пальм - весна, або літо.

Поділитись: 

Кімнатна культура азалій

азалія

Серед гарно квітучих кущів, придатних для вирощування в кімнатах, одне із перших місць повинно бути відведене індійським азаліям. Селекціонерами створена велика кількість сортів цих прекрасних рослин.

Поділитись: 

Догляд за молодими хризантемами

хризантеми

Укорінені живці обережно виймають, щоб не пошкодити ніжні, крихкі корені. Потім слідує їх посадка в ящики, на стелажі, в парники, або горшки (діаметром 9 см). Приміщення, де висаджують укорінені живці, повинне бути світлим, добре провітрюваним, з температурою 14 - 16º С. Коли температура при сильному сонячному нагріві підвищується, з допомогою вентиляції її можна довести до нормальної.

Поділитись: 

Петунія із розсади

петунія

Щоб отримати для продажу якомога раніше квітучу петунію в горшках, насіння її слід сіяти на початку лютого. Рослини, призначені для посадки у відкритому ґрунті, вирощувати починають в березні, а для отримання більш пізньої розсади насіння висівають на початку квітня.

Поділитись: 

Годеція

годеція

Годеція - це невибаглива рослина, що довго і красиво цвіте, підходить для посадок на клумбах, балконах і для зрізки. Годеція витримує невеликі заморозки, добре приживається при умілій пересадці і рясно цвіте на балконах.

Поділитись: 

Бегонія бульбова, розмноження

бегонія клубнева

Це багаторічна трав’яниста рослина, що утворює бульби, і має дуже красиві квіти. В декоративному садівництві використовуються із давніх пір складні гібридні форми і численні сорти широкої гамми кольорів. Серед них є крупно-, середньо- і дрібноквіткові, прості і махрові, з пелюстками різної форми, прямо стоячі і ампельні.

Поділитись: 

Самшит

самшит

Це тіньолюбний (росте під покровом дерев) кущ з дрібними, темно-зеленими, блискучими шкірястими листками. Його можна використовувати для прикраси клумб, для бордюрів у садах, скверах, парках і на вулицях. За допомогою стрижки, кущу самшиту можна надати різноманітні форми.

Поділитись: 

Пеперомія

пеперомія

Ці вічнозелені тряв’янистіі рослини заввишки від 15 до 50 см із родини перцевих походять із тропічних областів Америки і Індії.
Листя багатьох паперомій товсті, соковиті, з полосками, або плямами. Квіти дрібні, зібрані у вишукані, світлі, тонкі суцвіття, що схожі на суцвіття подорожника.

Поділитись: 

Цикламени на продаж

цикламен персидський

Непогано вирощувати цикламени гніздом, в одному вазоні по три рослини. При цьому розвиток і цвітіння наступає раніше, чим у одиночних рослин. Весь цикл вирощування (від посіву до цвітіння) скорочується із 14 місяців до 12. Цикламени рясно цвітуть і мають багато листків.

Поділитись: 

Як виростити хурму в кімнаті?

хурма

При кімнатній культурі хурму розмножують тільки насінням, котре перед посівом стратифікують у злегка вологому піску і зберігають в сухому прохолодному місці. В лютому-березні насіння хурми висівають в горшки в землю, що складається із дернової, листяної землі і річкового піску (2:2:1). Молоді сходи розсаджують в горшочки розміром 7-9 см в землю того ж складу, що і при посіві, поливають і ставлять на світле місце.

Поділитись: 

Сторінки