хвороби і шкідники

Як позбутися кротів

кроти

Даний пристрій - простий для виготовлення, гуманний по відношенню до кротів.

Поділитись: 

Інсектицидні рослини

тютюн

 

 

Застосування інсектицидів негативно впливає на навколишнє середовище, і, зокрема, на здоров’я людей. Особливо небезпечні стійкі сполуки, а також речовини, що розпадаються на токсичні метаболіти, що здатні накопичуватися в організмах тварин і людей.

Поділитись: 

Білокрилка

білокрилка

Цей шкідник особливо небезпечний тому, що може скоро проникати в сусідні приміщення.
Шкідник полюбляє тепло, топу у разі виявлення його на рослині - останню одразу ж переносять у більш холодне приміщення. Навколо рослини слід вивісити липкі стрічки для мух, щоб виловити дорослих особин. Личинки слід регулярно змивати із листя мильним розчином.

Поділитись: 

Щоб сенполії були здоровими

сенполія догляд

Сенполії хворіють рідко, якщо дотримуватись основних вимог їх вирощування. Нові, щойно придбані рослини слід поставити на кілька тижнів окремо від інших (ізолювати), і, тільки впевнившись, що вони здорові, їх можна помістити разом із іншими. Слід пам’ятати, що в приміщення, де ростуть сенполії, не можна вносити букети польових чи садових квітів.

Поділитись: 

Народний засіб боротьби із щитівкою

боремося з щитівкою

Якщо ваш вазонок уражений щитівкою - то його врятувати дуже важко, а якщо сильно уражений - то таку рослину рекомендується викинути.
Але все ж таки можна спробувати врятувати рослину. Для цього слід спочатку ізолювати її від інших рослин, щоб вони не заразилися, потім вже починати боротьбу із шкідником.

Ось народний метод боротьби.

Поділитись: 

Американський білий метелик

американський білий метелик

Шкідник може розвиватись у двох поколіннях. Метелики другого покоління літають в червні, або серпні. Розвиток другого поколіня проходить так само, як і першого. Дорослі гусениці другого покоління йдуть на окуклення в укриття і там зимують. Під час зимовок в живих залишаються тільки ті гусениці, які добре сховалися до настання морозів.

Поділитись: 

Хвороби антуріума

хвороби антуріума

Ми вирощуємо квіти, щоб вони приносили нам радість. Але, щоб рослина радувала наш погляд – вона має бути добре доглянутою і здоровою. Часто здорова рослина скоро починає втрачати декоративний вигляд, в’янути, а інколи і гинути. Щоб цього уникнути слід уважно спостерігати за розвитком рослини і, у випадку появи якихось підозр на шкідників чи хворіб – негайно діяти.

Поділитись: 

Про попелицю, кліща і білокрилку

попелиця, оранжерейна білокрилка, павутинний кліщ

Попелиця — маленькі, різноманітно забарвлені комахи — зустрічаються на листях, стеблах і коріннях рослин, часто утворюють цілі колонії. Солодкі екскременти, що виділяє попелиця — називають медвяною росою. Попелиці висмоктують сік із рослин, визиваючи тим деформацію пагонів, скручування листків. Можуть переносити вірусні хвороби.

Поділитись: 

Борошниста роса гортензій

борошниста роса гортензій

На листках з’являються світло — зелені плями, пізніше стають червонувато-брунатними. На зворотній стороні плям помітний сіруватий, інколи з фіолетовим відтінком, борошнистий наліт, який складається із грибниці і відпадаючих ланцюгів спор розміром 29-38* 12-15μ. Борошнистий наліт може бути і на верхній стороні плям, на стеблах і квітконіжках. Захворювання визиває передчасне відмирання листя, ненормальний розвиток і відмирання квітів.

Поділитись: 

Сіра пліснява пеларгонії

пліснява на герані

На листках з’являються коричневі водянисті плями, які згодом підсихають, і розміщуються зазвичай по краю листка, а потім швидко розростаються, в результаті чого відмирає уся листкова пластинка. Хвороба уражає квіти і стебла, які відмирають із ознаками коричневої гнилі. На уражених частинах рослини з’являється сірий наліт плісняви, що говорить про спороношення гриба — збудника хвороби.

Поділитись: 

Сторінки