Ви є тут
розмноження
Розмноження лілії Регале насінням
Лілію регале можна вирощувати із насіння, яке повністю визріває у відкритому ґрунті.
В січні висівають насіння в ящики і зверху засипають їх шаром піску в 1 см. Ящики установлюють в теплиці при температурі 20-26. На 12 - 14 день насіння дружньо сходять. Через 2-3 тижні після появи сходів, сіянці пікірують в ящики. Для земляної суміші беруть по дві частини легкої парникової землі, компосту і по одній частині торфу і крупнозернистого річкового піску.
Бегонія бульбова, розмноження
Це багаторічна трав’яниста рослина, що утворює бульби, і має дуже красиві квіти. В декоративному садівництві використовуються із давніх пір складні гібридні форми і численні сорти широкої гамми кольорів. Серед них є крупно-, середньо- і дрібноквіткові, прості і махрові, з пелюстками різної форми, прямо стоячі і ампельні.
Окуліровка троянд
В лісостеповій зоні України окуліровку троянд можна проводити з середини квітня до 20 вересня. Кращі строки - з 15 серпня по 15 вересня, в час інтенсивного руху соку у підщеп. В цей час в них добре відстає кора, достатня кількість розвинених бруньок і до настання заморозків можна перевірити, чи прижились вони, і у випадку необхідності, прививку повторити.
Живцювання винограду
Зазвичай, перед живцюванням, чубуки намочують. При температурі 16-18º вони швидко насичуються водою. Добре збережений матеріал витримують протягом 1-2 діб, злегка підсохлий – від 3 до 6 днів. Намочування припинають, коли на свіжих зрізах виступають капельки рідини.
Нарізають живці довжиною 20-25 см з 2-4 вічками, верхній зріз – косий, на 1,5-2 см вище вічка, нижній – прямий, на 2-3 см нижче вузла