квіти

Півонія незвичайна, або мар’їн корінь

півонія звичайна

Слід приділити особливу увагу до необхідності бережливого поводження з півонією в природі. Майже всі види цього роду стали уже рідкісними і занесені в Червону книгу.
Ні в якому разі не можна брати посадковий матеріал із місць природного мешкання; приживається вона погано, а популяції, як правило, наноситься велика шкода. Краще за все розмножувати півонію насінням.

Поділитись: 

Канни

канни

Набагато легше і краще канни розмножувати діленням кореневищ, при цьому виходить однорідний посадочний матеріал із повним зберіганням сортових ознак. В лютому кореневища звільняють від землі, сухих минулорічних стебел і корінців, укладають на вологу землю стелажів у світлих оранжереях, або в ящики на вікнах кімнат, злегка присипають зверху землею і щоденно обприскують водою.

Поділитись: 

Вирощуйте люпин

люпин - сидерат

Хто не знає багаторічного люпину з його високими кистями синіх, білих і рожевих квіток? Багато, однак, не люблять його із за того, що він швидко відцвітає, а кущі його пишно розростаються, займаючи багато місця.

Поділитись: 

Тюльпани під деревами

тюльпан

Весною, коли під деревами лежить шар снігу товщиною 5-10 см, земля вже просякає талою водою і рослини починають свій ріст. Незабаром їхні ростки з’являються над покровом снігу. Земля під деревами просихає повільніше і довше зберігає вологу. Коли максимально розвиваються листя у тюльпанів, виходить квітконіжка і розкривається бутон,  на плодових деревах ще тільки розпускаються квіткові бруньки, і тюльпани отримують достатню кількість світла.

Поділитись: 

Весною цвіте газон

підсніжник на газоні

Але саме весною на газонах майже нема квітів. Але ж можна зробити газон квітнучим.

Для цього підійдуть ранні цибулинні і бульбові квіткові рослини, такі як крокуси, підсніжники, кандик, іриси, мускарі, хохлатки і інші весняні квіти, що скоро цвітуть і в них встигає відмерти листя до стрижки газону.

Поділитись: 

Гербарій із квітів

як засушити квіти

Самий поширений метод засушування квітів - під пресом. Але розглянемо і інший метод. Ми будемо засушувати квіти, що мають складну будову, великий об'єм, такі як троянди, півонії, іриси, гладіолуси, лілії, білу акацію і інші.

Поділитись: 

Поради по культурі півоній

півонія трав'яниста

Не зрізайте квіти заздалегідь. Уміння зрізати вчасно з’являється в процесі вивчення сортів. В загальному можна сказати, що півонія з не махровими і мало махровими квітками краще зрізати у більш ранній стадії, коли розпочинають розгортатись дві зовнішні пелюстки, а бутон при легкому нажиманні пальцем виглядає м'яким; з густо махровими - не слід зрізати до тих пір, поки не розпуститься вся квітка.                        
Зрізані квіти поставте у воду і внесіть в темне прохолодне приміщення на кілька годин, а потім перенесіть в кімнату. Вони збережуться у воді 5 - 7 днів, в залежності від сорту.

Поділитись: 

Конвалія для вигонки

конвалія

Викопують конвалію після повного відмирання листків, приблизно в кінці вересня – початку жовтня. В залежності від погодних умов терміни можуть зміщуватися. Викопані рослини слід розсортувати по розміру бруньок і коренів (великі, середні, малі). Для вигонки відбирають кореневища з крупними бруньками, а решту висаджують в грунт на дорощування.

Поділитись: 

Гіпсофіла

лещиця, гіпсофіла

Одне із кращих прикрас букета – гіпсофіла (лещиця) – трав’яниста рослина із сімейства гвоздичних.

Поділитись: 

Хризантеми в горшках

хризантеми

Хризантеми придатні для вирощування не тільки під зрізку, але й в горшках.

Для горшкової культури підходять лише деякі сорти, які дають якісну продукцію при виконанні усіх необхідних умов по догляду.

Поділитись: 

Сторінки