Як позбутися кротів

як позбутися кротів

Дуже багато існує “рецептів”, як позбутися кротів. Це різні конструкції кротоловок, але не кожен може їх виготовити. Даний пристрій - простий для виготовлення, гуманний по відношенню до кротів.
Як відомо, кроти дуже чутливі до звуків, не люблять їх і намагаються тікати від них подалі. Ще наші прадіди, знаючи про це, брали так звані довбні, ходили по “слідах” кротів і гупали ними об землю, щоб вони тікали, але це була важка робота.
Матеріалом для “кротогонки” є пластикова пляшка і шматок дроту діаметром 5 - 6 мм, завдовшки 70 - 90 см. Виготовити цей пристрій дуже просто. У дні пляшки по центрк паяльником, або свердлом (бо дуже міцна середина) виплавити отвір діаметром 10 - 12 мм. Пляшку брати не фігурну, а циліндричну. Вздовж пляшки зробити чотири вертикальні розрізи, а потім горизонтально вгорі і внизу надрізи, щоб можна відігнути крильця. Дріт вгорі і внизу загострити. Пляшка має бути із корком. Застромити дріт у землю, де є кротовини, надіти пляшку, і вона від найменшого подиху вітру крутитиметься, даючи вібрацію і звуки через дріт. Від такої “мелодії” кроти покинуть ваш город. За необхідністю можна поставити кілька таких “кротогонок”.

Поділитись: