Квіти на столі

квіти на столі

Гарно прикрашають любу житлову кімнату зрізані квіти. Але перш ніж ставити букет у вазу, потрібно подумати про то, де вони будуть знаходитись, - на письмовому столі, або підвісній поличці з книгами, на серванті, чи туалетному столику. Деякі композиції, особливо у низьких вазах, виглядають набагато красивіше, якщо на них дивитися зверху вниз. Якщо нам потрібно прикрасити наприклад книжкову поличку, підвішену високо на стіні, на допомогу прийдуть рослини з спадаючими пагонами. Букет на письмовому столі повинен бути простої форми, строгим і лаконічним.

Частіш за все ми хочемо прикрасити квітами обідній стіл. Для кожного дня підходящою буде невисока ваза з невеликою кількістю квітів. Зимою це можуть бути цикламени, або гвоздики, весною – підсніжники, конвалія, незабудки, літом – віола, ромашки, духмяний горошок, осінню – дрібноквіткові хризантеми. Ці квіти гарно доповнить декоративна зелень – пагони аспарагуса, злаки, а зимою гілочки ялини. Добре, коли ваза зроблена з того матеріалу, що і сервіз.

Квіти розміщують похило. Стебла можна фіксувати за допомогою вологого піску, моху, камінців.

Букет для кожного дня буде нарядно виглядати, навіть якщо квіти поставити у чашку, або тарілку.

Велику роль відіграє і те, на якому фоні розміщений букет (на фоні світлої стіни білі, або світло-жовті квіти будуть практично непримітні. На фоні строкатої скатертини гарно виглядають білі ромашки, або дрібноквіткові хризантеми. До синьої чи коричневої скатертини, або салфетки підійдуть жовті квіти.

Щоденно необхідно змінювати воду у вазі, підрізати кінці стебел, обприскувати зелень. 

Поділитись: