Весняні композиції

весняні букети

Ранньою весною, красиві букети получаються із вигоночних рослин. Їх ставлять у високі, або низькі (на наколках) керамічні вази. Дуже нарядно виглядають квіти в корзині. У великій посуді можна влаштовувати і пишні композиції, але розміщувати квіти потрібно не тісно, щоб усі вони добре проглядалися.

В односторонньому букеті, особливу увагу слід звернути на стебла. У деяких рослин, вони дають красиві прямі, або плавно зігнуті лінії. Тому слід старатись не закривати їх іншими квітами, або гілками; у тюльпанів нижні листки краще видалити, але якщо вони свіжі і красиві — їх ставлять рядом із квітами.

Тюльпани, нарциси, троянди до глядача можуть бути повернені любою стороною крім задньої. У деяких сортів тюльпанів, в центрі, буває чітка пляма (чорна, жовта і інш.), і це потрібно мати на увазі, якщо квітку направляють вперед.

Не можна забувати, що самі крупні квіти повинні знаходитися в нижній частині композиції, маленькі і бутони — у верхній.

Квіти в аранжуванні, гарно виглядають в поєднанні з листям різних кімнатних рослин (аспарагус, сансевєра, папоротники), з гілками сосен, магонії.

Велике значення має колір вази. Дуже ефектні композиції із червоних квітів в чорній вазі, із рожевих і жовтих — в голубій і синій.

Поділитись: