Букет і ваза

ваза з квітами

Кожен квітковий магазин повинен мати великий вибір різних ємностей для зрізаних квітів.

Непридатні для букетів так звані декоративні вази, які самі по собі із за яскравого кольору, або нарядного малюнка служать самі прикрасою.

Можна придбати асиметричні вази. Асиметрія дозволяє більш вільно розмістити квіти, скласти букет більш динамічного малюнка.

Для окремих гілок деревних порід особливо підходять вази, що звужуються до верха. У вазу з вузьким отвором не можна розміщувати цілий пучок зрізаних квітів.

У високу довгу вазу краще не ставити округлий букет — у лінії букета повинна хоч злегка відображатись лінія вази. Для великих букетів більш придатні вази, що розширюються до верху, це полегшить вільне розташування квітів. Квіти з прямими квітконіжками не підходять до прямих посудин з вузьким отвором. Для них добре узяти вазу конічної форми, що допоможе розмістити стебла наклонно.

Є квіти, які годяться для букетів тільки у невеликій кількості і у переважній більшості випадків не потребують додаткової зелені (орхідеї, антуріуми); інші хочуть бути великими групами (айстри, львина паща, космея).

Для квітів з короткими квітконіжками (фіалки, примули, маргаритки) ваза не повинна бути дуже глибокою. Конвалії підійде округла ваза. Однорічники і польові квіти ефектно виглядають в простих керамічних вазах. Для підлогових ваз вибір рослин визначається висотою і розмірами приміщення: красивими будуть довгі вітки злаків, можна використати гілки каштана, берези, верби, а в невеличкі посудини ставлять квітучі гілки форзиції, вишні, верби.

Поділитись: