Корисні властивості листя обліпихи

користь обліпихи

Мало хто знає, але обліпиха корисна не лише своїми плодами. Чудовими лікувальними властивостями наділене і листя обліпихи. А деякі властивості листків значно більші аніж плодів.

Поділитись: 

Сад в пляшці

Та особливого секрету у створенні саду в пляшці нема. А все тому, що, без доступу повітря ззовні, рослини створюють для себе потрібний мікроклімат самі. Раз висадили, закупорили, забезпечили освітленням – і сад піклується про себе сам до двох років без поливу і іншого втручання збоку.

Поділитись: 

Розмноження папороті спорами

 

папороть кімнатна

Процес розмноження папороті спорами – це досить складний, довготривалий і цікавий процес. В домашніх умовах виростити папороть із спорів – цілком реально. Але слід дотримуватися певних умов.

Поділитись: 

Півонії

півонія травяниста жовта

Півонії – чудова і невибаглива прикраса вашого саду, квітника. Рід півоній об’єднує близько 40 трав’янистих і кущових видів, які походять з різних місць. Більшість – з Китаю і Тибету.

Поділитись: 

Готуйте сад до зими

сад взимку

Радіючи доброму урожаю, не забувайте, що в своєму садку ви одержали не останні плоди. І в наступному році, і ще багато років, а то й десятирічь дерева будуть давати урожай вам, вашим дітям та онукам. Тому збираючи урожай, не забувайте про ретельний догляд за вашими зеленими друзями.

Поділитись: 

Епіпремнум

 

 

Епіпремнум

Рослина, завдяки потужній ліані, численним великим листям, бере величезну роль в очищенні повітря від шкідливого пилу і навіть отруйних речовин. Чудово справиться з надлишком вуглекислого газу в світлу пору доби. Тому його можна рекомендувати в шкільні приміщення. Також, за східними повір'ями приносить мир і затишок, стимулює лінивих до активності.

Поділитись: 

Кампсис

капсис

Кампсис доволі морозостійка ліана. Переносить мороз до -20˚С. Але якщо у Вас бувають зими безсніжними й холодними, то краще ліану вкрити на зиму. Я використовую опори, на які можна прив'язати сітку для огірків. Тоді легко знімати рослину для укриття на зиму. Прикриваю ліану гілками сосни чи плівкою, листям... У мене багато друзів, які не вкривають його на зиму.

Поділитись: 

Боротьба з гризунами (радять читачі)

тюльпан чорний

Розчиніть дегтярне мило і залийте ним опилки. Добре вимішайте і щільно закрийте (можна в поліетиленовий кульок), щоб просякло цим запахом. Коли будете садити цибульки, на дно кожної лунки додавайте приблизно 1 столову ложку цієї суміші. Можна це використовувати і при посадці розсади (капусти, томатів і т. д. - і ніяка нечисть не буде лізти і гризти корінці).

Поділитись: 

Сторінки