Подумайте про це заздалегіть!

астильба

Буває жаль розлучатися на зиму з милими серцю садовими квітами. Між іншим, серед них є немало таких, які можуть рости і цвісти в кімнатах. До них відносяться астильба, хоста, дицентра і інші. Красою свого листя вони внесуть різноманітність в асортимент звичайних кімнатних рослин. Багато із них будуть ефективно виглядати на підвіконниках.

хоста

Щоб досягнути зимового цвітіння, їх викопують осінню, садять в сумісні з кореневою системою горшки (діаметер приблизно 15-17 см) і утримують 3-4 місяці в прохолодному (2-3°С) світлому приміщенні, наприклад у веранді, заскленому балконі. Зволожують потрошки, щоб не пересохли корені.

дицентра

При пізній осінній пересадці від неминучого пошкодження коріння, пагонів, листя рослина може втратити декоративний вигляд. Тому їх краще підготувати заздалегідь - літом. Висаджені у горшки і прикопані у саду, вони до осені добре приживуться, а перед заморозками їх легко буде перенести в кімнату.

Основні умови успішного вирощування грунтових рослин в приміщенні - світле місце, не дуже висока температура, регулярна поливка, обприскування і підживлення  раз на місяць 1%-вим розчином повного мінерального добрива.

Поділитись: