Як розміщувати рослини у приміщеннях

гіппеаструм гібридний

Зазвичай, за кімнатними рослинами старанно доглядають, створюють їм усі умови для росту і розвитку, але мало думають про те, щоб квіти були прикрасою житла.

Як розмістити рослини? На підвіконниках не потрібно ставити багато рослин — достатньо двох — трьох добре розвинених екземплярів в красивих горшках. Велика кількість квітів затемнить хату, і доглядати за ними буде важко.

Для невеличких рослин на вікні можна зробити полички.

Колекція кактусів дуже красиво виглядає в різнокольорових пластмасових горшках. Можна влаштувати на вікні у плоскій широкій посудині “ландшафт пустелі”, посадивши разом кілька видів кактусів різноманітної форми і забарвлення.

Роблять композиції і з інших горшечних рослин — в один великий горшок саджають 3-4 види — це красиво виглядає і займає менше місця. Потрібно лише правильно підібрати рослини, щоб у них співпадали потреби у світлі, вологості, грунтах і щоб не конкурували між собою.

Кілька рослин з горшками добре згрупувати в низькій плетеній корзині, невисокому ящику. Їх можна розмістити на спеціальних підставках перед вікном.

Особливо приємно виглядає кімната, де ми самі своїми руками зробили щось для її прикрашення. Самому досить легко зробити підвісні полички для ампельних рослин, різноманітні кашпо із дерев’яних планочок.

Вологолюбні рослини можна красиво розмістити біля акваріума, або розмістити їх на спеціальному підносі, розмістивши у центрі маленький фонанчик.

Поділитись: