Кактуси (осінній догляд)

кактуси

Коли температура понижається, і наступає дощова погода, потрібно скорочувати полив — поливати рідше і менше, чим літом. Ранкове обприскування, на початку осені, можна робити у теплі, ясні дні, а вечірнє краще припинити, так як ночі можуть бути холодні. Для сухих кактусів не слід боятися пониження температури — осіння нічна прохолода чудово їх загартовує, і підготовлює до зимівлі. Кактус, який знаходився осінню на відкритому повітрі, незрівнянно краще протистоїть хворобам і шкідникам.

При приході холодів, особливо якщо можливі нічні заморозки, кактуси потрібно внести в кімнати, поставивши їх на підвіконник світлого вікна. Але, по можливості, потрібно занизити температуру, щоб кактуси не почали рости — це для них шкідливо у даний період.

В осінній період, головна задача кактусовода — затормозити ріст рослини.

Найкраща температура для зимування — 8-10 градусів.

Пониження температури, і рідкий полив необхідні кактусам для того, щоб вони перейшли в стан спокою, під час якого різко знижуються процеси обміну речовин і дихання. Якщо кактус буде продовжувати рости зимою, то від недостатку сонячного світла він буде витягнутим, погано опушеним, слабким. Рослина, яка не віддихнула зимою, не буде цвісти літом.

Поділитись: