Види букетів

букет

Букети застосовують для різних цілей. Частіш за все  це букети у вазах для прикрашення приміщення.

Розрізняють також спеціальні букети для молодої, подарункові, а також траурні.

 

Букет для молодої. Складаючи букет для молодої, потрібно ураховувати обстановку, в якій буде проходити весілля, колір пляття молодої і навіть її ріст (великий красивий букет не буде підходити  для дівчини низького росту. Використовувати для нього можна троянди, тюльпани, гвоздики, бузок і багато інших квітів світлих тонів – рожеві, або білі. Гарно прикрашають букет молодої зелені гілки аспарагуса, або адіантума.

 

Букет для подарунку. До дня народження дитини він повинен бути невеликим, із квітів яскравих і радісних тонів. Дуже гарним доповненням до нього будуть яскраві іграшки, або красиво оформлені цукерки.

До дня народження дорослої людини зазвичай дарять його улюблені квіти, або красивий букет із нарядних квітів на високих стеблах (гладіолуси, тюльпани). Букет також може йти як додаток до подарка. В такому випадку він повинен бути невеликим, одностороннім і гармонувати з подарком.

Подарункові букети до дня повноліття, закінчення школи, новосілля, дня жінки і  інших урочистих подій, повинні наводити приємне, радісне враження. Їх можна складати із квітів кількох гармонуючих окрасок.

 

Ювілейні букети повинні бути крупні і урочисті, аніж звичайні подарункові. Їх можна складати із хризантем, бузку, лілій, гладіолусів, троянд, гвоздик. Допускається різноманітна окраска квітів.

Букет для хворих, що видужують, повинен бути невеликого розміру, приємного заспокоюючого кольору. Слід уникати білих квітів, а також квітів з сильним запахом.

Траурні букети зазвичай роблять із квітів темних, строгих кольорів. Це можуть бути темно-червоні троянди, гладіолуси, або жоржини. Ні в якому разі не можна застосовувати штучні квіти.

Поділитись: