Конкурс на тему «Моя улюблена рослина»

квітникарство Україна

На даний момент діючих конкурсів не має. Заплановано нові на весну!

Доброго дня, шановні відвідувачі блогу «Квітникарство». Надворі буяє весна. А це гаряча пора для квітникарів. От і адміністрація блогу вирішила зробити конкурс, в якому будуть розіграні невеличкі призи.

Умови конкурсу:

Назва конкурсу: «Моя улюблена рослина». 

Учасники:всі бажаючі, що виконають умови конкурсу.

Як взяти участь?:Слід вислати фотографію, на якій ви стоїте поряд із своєю улюбленою рослиною, і написати коротку розповідь про дану рослину. Фотографії будуть приймати участь тільки належної якості. Чим цікавіший опис до рослини ви зробите – тим більше шансів зайняти одне із призових місць.

Умови проведення і терміни і оцінювання:до 30 квітня ми будемо приймати від вас матеріал, який 1 травня я опублікую «ВКонтактi» у групі « http://vk.com/clubkvitiv  ». До 9 травня 2013 року включно всі бажаючі зможуть голосувати за ту чи іншу фотографію у групі за допомогою сердечок (мені подобається). Перші 5 фотографій, що наберуть найбільшу кількість сердечок будуть опубліковані на блозі «Квітникарство». Також переможцям буде вручено невеличкі призи – насіння кактусів (суміш), які можна вирощувати вдома.

Фотографії із описом надсилайте через форму «Зворотній зв'язок» в графі «тема» написати «Конкурс», або Вконтакті на мій профіль. До фотографії слід також прикріпити свої контактні дані, за допомогою яких із вами можна буде зв’язатися.

 

Призи висилаю тільки по території України через Укрпошту.

 

Це перший, «пробний», конкурс, тому призи символічні, можуть бути якісь нештатні ситуації… Дальше будуть більш цікавіші конкурси із більш привабливішими призами.

Ось і сам приз...

квітникарство, кактуси

Поділитись: