Багаторічна культура левової пащі

левова паща, антірінум

Левова паща, або антуріум – багаторічна рослина, яку в умовах помірного клімату культивують як однорічну. Ця декоративна рослина отримала широке розповсюдження при оформленні квітників. В умовах відкритого грунту, після посіву зацвітає через 2-2,5 місяця і цвіте довго, з перервою у 3-4 тижні, до глибокої осені. Цвітучі рослини витримують заморозки до -4-6º С.

В помірному кліматі рослини частот вимерзають зимою, і лишень інколи деякі екземпляри перезимовують, і весною починають знову рости. В таких випадках вони зацвітають раніше, і дають більше суцвіть.

Для того, щоб мати такі рослини у відкритому грунті, на зиму їх потрібно розміщати в оранжереях, або в житлових кімнатах.

Осінню, з настанням заморозків, рослини слід обережно викопати і посадити в горшки. При правильній посадці і догляді в світлих, помірно теплих кімнатах вони продовжують цвісти, або зацвітають через деякий час. В більш прохолодних кімнатах, левова паща до весни утворює густі зелені кущі, які з настанням теплих днів слід винести на притінене місце у саду. Там їм дати час для того, щоб вони привикли до сонця, а вже потім, обережно, щоб не пошкодити земляний ком, рослини висаджують на постійне місце.

Поділитись: