Сто рослин із одного куща флоксу

флокс метельчастий

Весняне живцювання безпосередньо на грядку – самий доступний спосіб розмноження багаторічного флокса. Він дає можливість отримати велику кількість живців і мати квітнучі флокси всю осінь, до самих морозів.

Як проводити живцювання? В двадцятих числах квітня готуємо грядки. Для цього розсипають перегній по грядці, перекопують і розрівнюють. Дальше, по натягнутому шнуру роблять канавки 5 см глибиною на відстані 10 см одна від одної. Канавки засипають річковим піском і рясно поливають. Потім садять живці.

До живцювання приступають, як тільки на старих кущах пагони досягають 7-10 см довжини. На живці виламують молоді пагони у самої основи. Садять їх в канавки на глибину 3-4 см на відстані 10 см. Після посадки грядки рясно поливають. В подальшому, живці 3 рази на день обприскують і 1-2 рази поливають ( в залежності від погоди). Через 30-40 днів після посадки живці вже добре укорінюються. Після укорінення, молоді рослини флокса, щотижня підживлюють органічними добривами. Зацвітають вони в кінці серпня, і цвітуть до самих морозів.

Поділитись: