квіти

Півонія незвичайна, або мар’їн корінь

Півонія незвичайна, мар’їн корінь

Одним із цікавинок серед нашої флори - півонія незвичайна - в народі - мар’їн корінь (Paeonia anomala). Ця рослина дуже декоративна, відрізняється особливої стійкістю до морозів (зимує без укриття навіть в Сибіру), має різноманітні лікарські властивості. Її давно вирощують в ботанічних садах, є вона і в багатьох квітникарів - любителів.

Поділитись: 

Канни

канни

Для декорування водоймищ, скульптур, створення одноколірних яскравих груп, масивів, посадок на рабатках і клумбах, а також для солітерних (одиночних) посадок на газоні широко використовують канни - дуже декоративні рослини з красивими квітами і листками.

Канна (Canna indica L.) - кореневищна трав'яниста рослина родом із Америки (Вест - Індія, Мексика і Бразилія).

Поділитись: 

Вирощуйте люпин

люпин - сидерат

Хто не знає багаторічного люпину з його високими кистями синіх, білих і рожевих квіток? Багато, однак, не люблять його із за того, що він швидко відцвітає, а кущі його пишно розростаються, займаючи багато місця.

Поділитись: 

Тюльпани під деревами

тюльпани під деревами

Більшість квіткових культур досить вибагливі до світла і в притінених місцях не можуть нормально розвиватися, рослини виглядають пригніченими, витягнутими, з дрібними, блідо забарвленими квітками.

 

На ділянках квітникарів крони плодових дерев затіняють значну площу, тим самим скорочуючи площу, що придатна для вирощування квітів.

 

Поділитись: 

Весною цвіте газон

квіти на газоні

В сучасних садах, парках, скверах, і на присадибних квітниках почесне місце відводиться зеленим газонам. І це повністю оправдано. Акуратно і своєчасно підстрижений газон – незамінний фон для клумб із квітами. Поєднання зелені і квітів тішить погляд, особливо ранньою весною.

 

Але саме весною на газонах майже нема квітів. Але ж можна зробити газон квітнучим.

Поділитись: 

Гербарій із квітів

як засушити квіти?

Збирати гербарій, засушувати квіти - цікаве заняття не тільки для школярів, але й для дорослих. Це єдиний спосіб надовго зберегти квіти.

Самий поширений метод засушування квітів - під пресом. Але розглянемо і інший метод. Ми будемо засушувати квіти, що мають складну будову, великий об'єм, такі як троянди, півонії, іриси, гладіолуси, лілії, білу акацію і інші.

Поділитись: 

Поради по культурі півоній

півонія

Культура півонії не важка. Вона краще получається, ніж багато інших квіткових рослин, якщо правильно поводитись з ними із самого початку.

Поділитись: 

Гіпсофіла

гіпсофіла волотиста

Одне із кращих прикрас букета – гіпсофіла – трав’яниста рослина із сімейства гвоздичних.

Дві – три гілочки гіпсофіли прекрасно доповнюють і завершують букет із помпонних жоржин, гвоздик, флоксів, троянд.

Гіпсофілу використовують і для сухих зимових букетів – вона довго не втрачає своєї декоративності.

Поділитись: 

Хризантеми в горшках

хризантеми у кімнатах

Хризантеми придатні для вирощування не тільки під зрізку, але й в горшках.

Для горшкової культури підходять лише деякі сорти, які дають якісну продукцію при виконанні усіх необхідних умов по догляду. Створити у теплиці їх повністю реально.

Поділитись: 

Сторінки