кактуси

Чому загнивають живці (черенки) кактусів?

чому гниють кактуси

В більшості випадків це трапляється від однієї із трьох причин - недостатньої просушки живця (черенка) перед його посадкою, глибокої посадки живця (черенка) в жирну землю і через полив живця (черенка) одразу після його посадки.

Поділитись: 

Чому кактуси погано переносять пересадку?

як пересаджувати кактуси?

В більшості випадків це пояснюється тим, що пересадка зроблена не правильно, без врахування того, що кактуси потребують зовсім іншого догляду, чим інші кімнатні рослини.

Поділитись: 

Кактуси із насіння

кактуси із насіння

Розмноження кактусів із насінин – одне із захоплюючих занять. Цікаво спостерігати, як у крихітних зелених сіянців з’являються перші тоненькі, ніжні голочки, які поступово змінюються міцними, довгими колючками самої різноманітної форми і забарвлення. А потім, одного разу весною, дорослі рослини «подарують» за всі труди прекрасну, ніжну квітку.

 

Поділитись: 

Цвітіння кактусів

квіти кактусів

Більшість кактусів виглядають дуже красиво в любу пору року. Їхнє атласно-блискуче стебло прикрашене численними, різнобарвними колючками та волосками, однаково гарно виглядають як влітку, так і зимою.

Але той, хто хоч раз бачив цвітучий кактус, - що буває у любителів доволі рідко – ніколи не забуде дивної і своєрідної краси його квітки.

Поділитись: 

Щеплення кактусів

щеплення кактусів

Здається, ні по одному питанню культури кактусів не має таких спорів серед любителів кактусів, як по питанню щеплення. Деякі зовсім заперечують  щеплення і сумніваються в такій можливості, часто через брак досвіду в такому ділі. Інші настільки захоплюються щепленням кактусів, що прищеплюють все підряд.

Щепити кактуси потрібно в двох випадках:

Поділитись: 

Мамілярія подовжена

мамілярія

Сукулентна рослина із родини кактусових. Ареал зростання – Центральна Мексика. Стебла циліндричні, біля основи густо утворюють нові пагони, покриті маленькими конічними сосочками, на кінчиках яких розміщені зіркоподібні пучки колючок. Рослина не висока, зазвичай не перевищує 10-15 см, стебла в діаметрі до 3,5 см. Квіти невеличкі, блідо-жовті.

Поділитись: 

Пересадка кактусів

кактуси

Кактуси найкраще пересаджувати весною. Точних термінів не має так як весна може бути різною, як раною так і пізньою. Можна починати пересадку тоді, коли кактуси прокинуться після зимового спокою, і почнуть рости. Перед пересадкою їх потрібно припинити поливати за 3-5 днів (строк залежить від величини горшка), щоб земляний ком повністю просох.

Поділитись: 

Сторінки