альпінарій

Первоцвіт (примула)

примула жовта

Первоцвіти досить часто зустрічаються у озелененні. В числі їх переваг – зимостійкість, відносна простота вирощування, швидке розмноження (насінням і вегетативно), протяжність цвітіння кожного виду (2-4 тижні), яскравість і різноманітність забарвлень (всі кольори, окрім блакитного).

Поділитись: 

Едельвейс

едельвейс

В природних умовах едельвейси не утворюють великих груп. Зустрічаються вони на кам'янистих вапнякових схилах, в тріщинах скель, часто в недоступних місцях, піднімаючись до лінії вічних снігів. Едельвейси ростуть на бідних ґрунтах.

Поділитись: 

Стокротки (маргаритки)

стокротка, маргаритка

Одна із найбільш придатних рослин для оформлення бордюрів, рабаток, створення красивих композицій — віддавна відома садова маргаритка. Вона рясно цвіте протягом усього літа і може прикрасити любий куточок саду.

Поділитись: 

Проліски

проліска

Оптимальні умови для рясного цвітіння і доброго розмноження пролісок — рихла, середньо-кисла земля з високим вмістом гумусу. Але, більшість видів настільки невибагливі, що нормально ростуть на глиняних грунтах з додаванням листяного перегною.

Поділитись: 

З будинку в сад

королівська пеларгонія

При оформленні входу у будинок, місць віддиху, клумб і альпійських гірок можна використовувати кімнатні рослини. При цьому самі рослини на свіжому повітрі пишно розцвітають, збільшується інтенсивність їхнього цвітіння, яскравість забарвлення, виправляється форма.

Поділитись: 

Флокс Дернистий

флокс

Флокс Дернистий – раньоцвітучий багаторічник, який покриває землю килимом на 10-20см в висоту. Зберігається зеленим протягом усієї зими. Квіти не дуже великі (2-2.5см) на коротких квітконіжках.

Поділитись: