Сезонні роботи

Зберігання гладіолусів

Зберігання гладіолусів

Зберігання бульбоцибулин гладіолусів зимою не є важким ділом, хоча і слід дотримуватися певних правил.
Рекомендується зберігати бульбоцибулини гладіолусів при температурі плюс 3 - 6 ℃ і вологості повітря - 70 - 80%. Бульбоцибулини повинні лежати на лотках, в ящиках в один-два шари для кращого провітрювання. Можна їх також утримувати в невеличких марлевих мішечках, або у відкритих паперових коробках.

Поділитись: 

Роботи в саду до розпускання бруньок

сезонні роботи в саду

До розпусканя бруньок слід провести ряд профілактичних робіт на присадибній ділянці з метою зменшення числа шкідників, а також інфекційних збудників хвороб декоративних рослин. Враховуючи, що через теплу зиму шкідники благополучно перезимували - такі заходи є необхідними.

Поділитись: 

Що робити у вересні?

сезонні роботи, вересень

У вересні приступають до ділення і посадки на заздалегідь приготовлені ділянки ірисів, флоксів, півонії, дельфіні умів і інших багаторічників.

Висаджують на грядки розсаду дворічників: віоли, незабудки, гвоздики турецької, маргаритки, наперстянки і інших.

Поділитись: 

Червень (турботи квітникаря)

червень

Відкритий грунт. Настала пора живцювання флоксів. Живці беруть із “П’яткою” і висаджують в грядки, або холодні парники. В першому випадку добре користуватися поліетиленовою пілвкою. При укоріненні живців корисні позакореневі підживлення мінеральними добривами.

Поділитись: 

Обрізка вазонків

мірт, формування кімнатних рослин

Якою затишною буває кімната, якщо її прикрашають любовно вирощені декоративні рослини. І дивитися приємно, і для здоров’я корисно. Однак, для того, щоб кімнатні рослини гарно розвивалися, за ними слід правильно доглядати, а багато культур своєчасно обрізати.

Поділитись: 

Лютий (турботи квітникаря)

сезонні роботи, лютий

В кімнаті

Дні стають довшими, відчувається наближення весни… Сонце світить яскравіше, і в обід замітно підвищується температура повітря в приміщеннях.

Полив в теплих кімнатах слід усилити, в сонячні дні обприскуйте рослини, не забуваючи про провітрювання.

Поділитись: 

Обрізка кімнатних рослин

обрізка кімнатних рослин

Приближається весна. Все частіше затримуються на вікні промінці сонця. Кімнатні рослини відчувають наближення весни, починають пробуджуватися від зимової сплячки. Починають тягнутися до світла перші тоненькі гілочки фуксій, пеларгонії починають розпускати перші листки.

 

Поділитись: 

Сторінки