вирощування

Догляд за молодими хризантемами

Догляд за молодими хризантемами

Укорінені живці обережно виймають, щоб не пошкодити ніжні, крихкі корені. Потім слідує їх посадка в ящики, на стелажі, в парники, або горшки (діаметром 9 см). Приміщення, де висаджують укорінені живці, повинне бути світлим, добре провітрюваним, з температурою 14 - 16º С. Коли температура при сильному сонячному нагріві підвищується, з допомогою вентиляції її можна довести до нормальної.

Поділитись: 

Петунія із розсади

вирощування петунії

Щоб отримати для продажу якомога раніше квітучу петунію в горшках, насіння її слід сіяти на початку лютого. Рослини, призначені для посадки у відкритому ґрунті, вирощувати починають в березні, а для отримання більш пізньої розсади насіння висівають на початку квітня.

Поділитись: 

Бегонія бульбова, розмноження

Бегонія бульбова, розмноження бегонії

Це багаторічна трав’яниста рослина, що утворює бульби, і має дуже красиві квіти. В декоративному садівництві використовуються із давніх пір складні гібридні форми і численні сорти широкої гамми кольорів. Серед них є крупно-, середньо- і дрібноквіткові, прості і махрові, з пелюстками різної форми, прямо стоячі і ампельні.

Поділитись: 

Самшит

самшит

Поділитись: 

Цикламени на продаж

цикламен

Краще всього цикламени розвиваються в суміші листяної землі, торфу і піску (3:2:1). Цей склад землі не міняється протягом всього циклу вирощування рослин – від посіву і до цвітіння й продажу.

Земляну суміш обов’язково слід пропарити, це допоможе рослинам уникнути враження галовою нематодою.

Поділитись: 

Як виростити хурму в кімнаті?

хурма

Хурма відноситься до родини ебенових. В роді налічується більше 200 видів, які практично всі розповсюджені в тропічних і субтропічних країнах.  В Україні хурму вирощують у відкритому ґрунті в Криму. В більш північних регіонах її вирощують в закритому ґрунті, або в кімнатах. В природі хурма досягає 8-12 метрів і живе понад 400 років.

Поділитись: 

Сторінки